Firmamız, Mor Endüstri Makina İmalat ve Dış Ticaret Limited Şirketi, 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yurt dışındaki başta çimento fabrikaları olmak üzere bir çok fabrikaya makina, ekipman ve yedek parça ihracatı yaparak faaliyete başlayan firmamız, 2011 yılında Kinetrol markasının Türkiye distribitörlüğünü almıştır. Pnömatik aktüatör konusunda yüksek kaliteli İngiliz menşeili KINETROL markası bizleri iç pazarda da satışa başlatmıştır. Mor Endüstri Ltd. Kinetrol Türkiye olarak yetkili ve tek distribütördür. Yenilikçi bakış açımız sizleri yeni ürünlerle buluşturmak için bize gerekli enerjiyi vermektedir.

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bir çok endüstriyel alanda fabrikalara sürdürülebilir bir şekilde tedarik hizmeti sağlanmaktadır. Pazar lideri ekipman, ürün ve yedek parça tedarikçisi olarak mümkün olan en kısa sürede teslim ve en uygun fiyat koşullarıyla paydaşlarına kolaylık sağlamak hedefimizdir.

Firma kurucularımız; Makina Yüksek Mühendisi Erol Morgül ve Endüstri Yüksek Mühendisi Emir Morgül‘ün iş hayatındaki birincil ilkesi müşteri memnuniyeti olup bu ilke firmamızın hiç bir zaman ödün vermeyeceği bir kavramdır. Mevcut müşterilerimizin tecrübe ettiği bu ilkemizi sizlerle de paylaşmak dileklerimizle. Geçmişte pek çok şey değişti ve gelecekte pek çok şey değişecek ama hedefimiz hep aynı kalacaktır. Kalite, bilgi birikimi ve zamanında teslimat müşterilerimizi her zaman memnun edecektir. 

Sosyal hizmetlere önem veren Firmamız TEMA Vakfı ile fidan bağış kampanyası yürütmektedir. “Türkiye Çöl Olmasın” bizim çok önem verdiğimiz bir söylemdir.