KULLANIM KOŞULLARI

Web sitemize hoşgeldiniz. Bu web sitesine göz atmaya ve kullanmaya devam ederseniz, gizlilik politikamızla birlikte Mor Endüstri Ltd’nin bu web sitesi ile ilgili ilişkinizi yöneten aşağıdaki kullanım koşullarına uymayı kabul etmiş sayılırsınız.

“Mor Endüstri Ltd.” veya “biz” terimi, kayıtlı ofisi olan web sitesinin sahibini ifade eder. Şirketimiz Türkiye’de vergi tescil numarası 3340501720’dir. “Siz” terimi, web sitemizin kullanıcısını veya görüntüleyicisini belirtir.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına tabidir:

  • Bu web sitesinin sayfalarının içeriği yalnızca genel bilgileriniz ve kullanımınız içindir. Haber verilmeksizin değiştirilebilir.
  • Ne biz ne de herhangi bir üçüncü taraf, bu web sitesinde herhangi bir amaç için sunulan bilgi ve materyallerin doğruluğu, güncelliği, performansı, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir garanti veya teminat vermemektedir. Bu tür bilgi ve materyallerin yanlışlıklar veya hatalar içerebileceğini kabul edersiniz ve bu tür yanlışlıklar veya hatalar için yasaların izin verdiği ölçüde tüm sorumluluğu açıkça hariç tutuyoruz.
  • Bu web sitesindeki herhangi bir bilgi veya materyali kullanımınız, yükümlü olmayacağımızdan tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu web sitesi aracılığıyla sunulan tüm ürün, hizmet veya bilgilerin sizin özel gereksinimlerinizi karşılamasını sağlamak kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Bu web sitesi bize ait lisanslı malzemeler içermektedir. Bu malzeme, tasarım, düzen, görünüm ve grafikleri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu hüküm ve koşulların bir parçasını oluşturan telif hakkı bildirimi dışında çoğaltılması yasaktır.
  • Bu web sitesinde, operatöre ait olmayan veya operatöre lisanslı olmayan tüm ticari markalar bu web sitesinde onaylanmıştır.
  • Bu web sitesinin yetkisiz kullanımı, tazminat talebine yol açabilir ve / veya ceza gerektiren bir suç olabilir.
  • Bu web sitesi zaman zaman başka web sitelerine bağlantılar da içerebilir. Bu bağlantılar daha fazla bilgi vermeniz için sağlanmıştır. Web sitelerini onayladığımızı göstermezler. Bağlantılı web sitelerinin içeriği konusunda hiçbir sorumluluğumuz yoktur.
  • Mor Endüstri Ltd’nin önceden yazılı izni olmadan bu web sitesine başka bir web sitesinden veya belgeden bağlantı oluşturamazsınız.
  • Bu web sitesini kullanımınız ve web sitesinin bu şekilde kullanımından doğacak her türlü anlaşmazlık Türkiye hukuk yasalarına tabidir.