KİNETROL Türkiye

Aktüatörler genel olarak hava ile çalışan tahrik sistemleri olarak ön plana çıkıyor. Aynı zamanda bu tür ürünlerin kullanımı aşamasında, nitelikli çözümlerin yerine getirilmesi amacı ile birden fazla çeşit ürün uygulamalarının kullanımı gerçekleşiyor. Bu tür ürünler için farklı markaların tercih edilen ürünleri ön plana çıkıyor. Daha yüksek verimlilik ve daha fazla hassasiyet gerektiren çeşitli tesislerde bu tür ürünler kullanılabiliyor.

Temel olarak aktüatörler tek etkili ve çift etkili sistemler olarak ön plana çıkıyor. Çift etkili sistemlerde genellikle iki noktadan karşılıklı hava akışı bulunuyor. Bunun dışında yine bu tür sistemlerin kullanımı aşamasında farklı markaların öne çıktığı biliniyor. Bu tür markalardan birisi olan KİNETROL İngiliz menşeili bir marka olmanın yanı sıra, bu tür tahrik sistemleri konusunda önemli hizmetler veriyor.

KİNETROL Markası Ürünleri

Dünyada farklı markalar aktüatör üretimi konusunda hizmet veriyor. Bu tür sistemlerin üretimi aşamasında dünya çapında bilinen bir marka olan KİNETROL markası ürünleri, artık ülkemizde de sunuluyor. Temel olarak bu tür sistemlerin tam ve verimli akışkanlar ile birlikte kullanımı mümkün olabiliyor. Aynı zamanda KİNETROL markası ile ülkemizin sanayi ve endüstri ihtiyaçlarının daha nitelikli olarak karşılanması da mümkün olabiliyor.

KİNETROL markası dünya çapında pnömatik ya da diğer aktüatör üretimi ve satışı konularında hizmet veriyor. Bununla birlikte, bu tür ürünlerin tahrik sistemlerinin tek etkili veya çift etkili olarak kullanabilirsiniz.

Dünya Çapında Bilinen Bir Marka

Ülkemizde son dönemde yoğun olarak tercih edilen bu tür ürünlerin artık yaygın olarak bulunması amacı ile ülkemizde distribütörlük hizmetlerinin de sunulması önem arz ediyor. Son dönemde sanayi ve endüstri alanında sunulan hizmetlerin artması ve yurt dışı ihracat temelli büyümenin bağlanması ile birlikte ihtiyaç duyulan bu tür ürünlerin tedariki aşamasında ön plana çıkmaktadır.

Günümüzde marka olan KİNETROL ürünleri ile daha verimli endüstriyel çözümlerin ortaya konulması mümkün olabiliyor. Aynı zamanda bu tür sistemlerin verimli olarak çalışabilmesi ve dağıtım kanallarının açık tutulması adına bu tür hizmetleri sağlayan yetkili ve tek distribütörü olan Mor Endüstri firmasıdır. Kinetrol Türkiye olarak servis ve bakım hizmetleri de bulunmaktadır.